3D shape zobārstniecības skeneris

Mūsdienu zobārstniecība piedāvā progresīvas tehnoloģijas un metodes. Viena no tām ir intraorāls skeneris, kas ir pieejams mūsu zobārstniecībā.

“3shape” skeneris ir ierīce, ar kuras palīdzību var iegūt trīsdimensiju mutes dobuma attēlu. Skenējums ir mūsdienīgs analogs ģipša modeļiem, kas tiek iegūti atlejot žokļu nospiedumus. Konvencionālu nospiedumu noņemšana daudziem cilvēkiem izraisa diskomfortu un vemšanas refleksu. Turklāt, nospiedumam ir jābūt maksimāli precīzam, jo tikai tā var nodrošināt kvalitatīvu un efektīvu turpmāku ārstēšanu.

3d shape zobārstniecības skenerisNe vienmēr izdodas noņemt precīzu nospiedumu ar pirmo reizi. Nospiedumi ir jānogādā uz zobu tehnisko laboratoriju, jāatlej ģipša modeļi un jāsagaida kamēr tie sacietēs, lai var uzsākt protēzes izgatavošanu, līdz ar to, procedūra ir diezgan laikietilpīga. Tieši tāpēc, attēla iegūšana ar intraorālu skeneri salīdzinājumā ar tradicionālu nospieduma noņemšanu, ir ievērojami ātrāka, precīzāka un pacientam patīkamāka procedūra. Skenējumus zobu tehniskā laboratorija saņem minūtes laikā un var ķerties klāt darbam nekavējoties.

3D digitālus attēlus izmanto diagnostikai, protezēšanai, ortodontijai un ķirurģijai. Ar “3shape” programmas palīdzību ir
iespējams arī vizualizēt prognozējamu ārstēšanas rezultātu. Izvērtējot mutes dobuma 3-dimensionālu attēlu, zobārsts var vieglāk, ātrāk un precīzāk saplānot ārstēšanu.

skeneris tiek izmantots zobārstniecības ikdienāSkenēšanas laikā ar vairāku tūkstošu HD fotogrāfiju palīdzību tiek iegūts 3D mutes dobuma attēls. Procedūra ir nesāpīga, neizraisa nekādas nepatīkamas sajūtas un ilgst dažas minūtes. Pēc tam ārsts analīzē iegūtus attēlus, veic ārstēšanas plānošanu un protezēšanas gadījumā nosūta iegūtus attēlus uz zobu tehnisko laboratoriju.

“3shape” intraorāls skeneris ir mūsdienīga un inovatīva tehnoloģija, kas ne tikai palīdz atvieglot mutes dobuma diagnostiku un padarīt procedūras maksimāli precīzas un ātras, bet arī ievērojami samazina pacienta diskomfortu. Mūsu zobārstniecības klīnika augsti novērtē savu pacientu laiku un labsajūtu, tāpēc izmanto mūsdienīgas ārstēšanas tehnoloģijas un metodes.

Izsaki savas domas