Piedāvājam apmaksāt zobārstniecības
pakalpojumus vēlāk un pa daļām!

Norēķinies par zobārstniecības pakalpojumiem ar Klix Pay later, veicot apmaksu pa daļām un bez ikmēneša %!

Kas ir Klix Pay later?

Klix Pay later ir uzticama pakalpojumu apmaksas metode, ko izstrādājusi AS “Citadele banka”, lai nodrošinātu pilnībā attālinātu, drošu un ātru aizdevuma noformēšanu. Tas ļauj klīnikas pacientiem veikt apmaksu par zobārstniecības pakalpojumiem, noformējot aizdevumu bez ikmēneša %.

Kā notiek Klix Pay later piedāvājumu sagatavošana?

Izvēloties veikt norēķinus par zobārstniecības pakalpojumiem ar Klix Pay later, pacientiem ir iespēja saņemt Klix partneru – Citadele banka, Lateko līzings, Aizdevums.lv, VIZIA – aizdevumu izsniedzēju piedāvājumus, salīdzināt tos un izvēlēties sev piemērotāko piedāvājumu, kā arī attālināti parakstīt aizdevuma līgumu zobārstniecības pakalpojumu saņemšanai uz nomaksu.

Klix pay later piedāvājums tiks sagatavots 5 minūšu laikā un pieteikšanās ir bez maksas.

Kurš var izmantot nomaksu?

Nomaksu var izmantot jebkurš pastāvīgais Latvijas iedzīvotājs, kuram ir pastāvīgi oficiālie ikmēneša ienākumi, un kura vecums ir no 18 gadiem.

Cita svarīga informācija!

Iespējamā aizdevuma summa: no 50 EUR līdz 7000 EUR. Aizdevuma termiņš no 1 līdz 36 mēnešiem. Aizdevuma noformēšanai nepieciešams kvalificēts Smart-ID, eParaksts vai AS “Citadele banka” internetbanka, kā arī pase vai ID karte.