Kuras ir labākās zāles pret zobu iekaisumu?

Jums ir iekaisis zobs, bet dažādu apstākļu dēļ nevarat savlaicīgi doties pie zobārsta. Viens no veidiem, kā atrast pagaidu risinājumu, ir pretiekaisuma līdzekļu lietošana. Ir dažādi efektīvi veidi, ko vislabāk var ieteikt zobārsts, lai mazinātu iekaisumu, diskomfortu un sāpes. Zobu sāpju gadījumā vislabāk ir pēc iespējas ātrāk apmeklēt zobārstu, kamēr iekaisums nepārvēršas daudz lielākā problēmā. 

Iekaisuma un sāpju mazināšanas iespējas

Ja jūs ciešat no zobu iekaisuma, diskomfortu iespējams mazināt, izmantojot zobu iekaisuma un sāpju mazinošus medikamentus, tie ietver lokālus pretsāpju līdzekļus, pretsāpju tabletes un daudz ko citu. Izmēģiniet zobu gēlu pret sāpēm, tādā koncentrācijā, kas atbilst jūsu vajadzībām neatkarīgi no tā, kāda veida sāpes jums ir.  Ja vēlaties mazināt iekaisumu, tam jāizvēlas noteikti nesteroīdi pretiekaisuma līdzekļi. Ieteicams  izvēlieties ibuprofēnu, naproksēna nātriju, arī paracetamolu, atrodot sev vispiemērotākās bezrecepšu zāles.  Konsultējieties ar savu ārstu vai zobārstu, lai palīdzētu izlemt, kāda zobu iekaisuma ārstēšana var būt efektīvākā un drošākā.

Svarīgi ievērot

Izvēloties bezrecepšu pretiekaisuma medikamentus, ir jāizprot, kā katrs veids iedarbojas uz sāpēm. Vēl svarīgāk ir tas, ka jums jāzina, vai tie ir droši. Dažu medikamentu lietošana ar dažādiem veselības traucējumiem var izraisīt nopietnas veselības problēmas. Turklāt, ja lietojat citus medikamentus, jums ir jāapzinās iespējamā zāļu mijiedarbība. Pirms jebkuru pretiekaisuma līdzekļu lietošanas labāk konsultēties ar savu ārstu, zobārstu vai farmaceitu. Tikpat svarīgi ir ievērot dozēšanas ieteikumus. Lai gan zāles ir pieejamas bez receptes, tās tik un tā var izraisīt blakusparādības. Turklāt tās nevajadzētu lietot ilgstoši.  Zobu iekaisuma gadījumā vislabāk pēc iespējas ātrāk sazināties ar savu zobārstu.

Ja zobu iekaisums piemeklē negaidīti, zāles būs risinājums neilgam laikam. Pēc iespējas ātrāk palīdzību iespējams rast Dr. Jūlijas Katkevičas diennakts zobārstniecībā. Profesionāls un pieredzējis personāls palīdzēs atbrīvoties no sāpēm un pēc individuāla plāna sniegs labāko aprūpi ikvienam pacientam.

Izsaki savas domas