Kvalitatīvāka zobu izmeklēšana ar palielināmo stiklu

Mūsdienās zinātne, nenoliedzami, strauji attīstās. Zobārstniecība šodien ievērojami atšķiras no tās, kāda tā bija vēl pirms 10 gadiem. Katru gadu tirgū parādās jauni izgudrojumi, tehnoloģijas un materiāli, pateicoties kuriem stomatoloģijas procedūras kļūst efektīvākas un nesāpīgākas. Mūsdienās zobārsti darbam izmanto palielinājuma brilles jeb binokulārus. Tās tiek pasūtītas katram ārstam individuāli un tiek pielāgotas attālumam starp acu zīlītēm, ārsta redzei un darba attālumam. Nebūt ne katrā klīnikā ārsti izmanto binokulārus, taču mūsu klīnikā, tie ir visiem ārstiem. Darba kvalitāti ar un bez brillēm nevar pat salīdzināt – tā ir kā diena pret nakti. Mēs lepojamies, ka varam nodrošināt saviem pacientiem maksimāli kvalitatīvus pakalpojumus.

Kas ir brilles ar palielinājumu?

Veicot dažādas ārstnieciskas manipulācijas, zobārstam ir jāspēj saskatīt vissīkākās un smalkākās detaļas. Dažreiz ar neapbruņotu aci to izdarīt ir grūti vai pat neiespējami, tad ļoti palīdz brilles ar palielinājumu jeb binokulāri. Izmantojot šādas brilles, ārstēt zobus un uzstādīt diagnozi var precīzāk, ātrāk un efektīvāk. 

Kāds ir šo briļļu darbības princips? 

Pateicoties īpašai optikai, brilles vairākkārtīgi palielina objektus un ļauj saskatīt zobu cieto audu saslimšanas pašā to sākumstadijā. Ar briļļu palīdzību var ne tikai saskatīt mazus bojājumus, bet arī veikt ārstēšanu ar maksimālu precizitāti. 

Palielināmais stikls binokulārajās brillēs ir īpaši kvalitatīvs – tas neizmaina attēla proporcijas un nodrošina maksimālu attēla kvalitāti un precizitāti. Pateicoties tam, zobārsts var kvalitatīvi un precīzi veikt zobu plombēšanu un citas procedūras. Turklāt, optikai ir īpašs aizsargslānis, kas stiklu pasargā no skrāpējumiem, kuri, savukārt, var pasliktināt attēla kvalitāti. 

Zobu ārstēšana, izmantojot īpašās brilles ar palielinājumu, ir efektīva un inovatīvā procedūra, kas palīdz ārstēšanu veikt maksimāli precīzi!

Izsaki savas domas