Labākās bērnu zobu pastas

Ir daudz dažādu uzņēmumu, kuri ražo speciālas zobu pastas bērniem, un ir svarīgi atcerēties, ka nav vienas “labākās” zobu pastas, kas būtu piemērota visiem bērniem. Katram bērnam var būt individuālas vajadzības atkarībā no viņu vecuma, zobu stāvokļa, veselības stāvokļa un citiem faktoriem. Ir dažas galvenās lietas, kam jāpievērš uzmanība, izvēloties zobu pastu bērniem.

Fluorīda saturs

Fluorīds ir minerāls, kas palīdz stiprināt zobus un novērst zobu bojāšanos. Pārbaudiet, vai zobu pasta satur fluoru, un, ja jā, cik daudz tajā ir. Speciālisti iesaka, lai bērniem no 2 gadu vecuma līdz 6 gadu vecumam tiek lietota zobu pasta ar 1000 ppm fluorīda daudzumu, bet bērniem, kas vecāki par 6 gadiem, ir piemērots lietot zobu pastu ar 1350 ppm fluorīda daudzumu.

Satur zāļu sastāvdaļas

Dažas zobu pastas satur sastāvdaļas, kas var palīdzēt samazināt zobu jutīgumu, novērst zobu kariesu, mazināt iekaisumu un citus zobu veselības problēmas. Pārbaudiet, vai zobu pasta satur kādas ārstniecisku sastāvdaļu, un, ja jā, kādās proporcijās.

Garša un smarža

Bērniem var būt grūti lietot zobu pastu, ja tā garšo vai smaržo nepatīkami. Izvēlieties zobu pastu, kas bērniem patīk, lai viņiem būtu vēlme to izmantot regulāri un pareizi.

Elgydium zobu pastas bērniem– šīs pastas ir piemērota efektīvai zobu emaljas aizsardzībai un stiprināšanai. Elmex bērnu zobu pastas tika izstrādāta piena zobu īpašajai kariesa aizsardzībai. Tas satur amīna fluorīdu aizsardzībai, veidojot kalcija fluorīda pārseguma slāni uz zobu emaljas un padarot zobus izturīgākus pret kariesa izraisītu minerālu sadalīšanos. Colgate Kids zobu pastām ir ļoti daudz veidu, turklāt tā ir pieejama vairākos garšu variantos. Tā noņem zobu aplikumu, aizsargā no kariesa, nodrošina ilgstošu, izcilu mutes dobuma aizsardzību.

Pirms izvēlaties zobu pastu bērnam, ir ieteicams konsultēties ar savu zobārstu, kas var sniegt vairāk informācijas un padomus par to, kāda zobu pasta bērnam būs piemērotākā. Atcerieties, cik svarīga ir mutes veselība, zobi palīdz bērniem runāt, ēst un smaidīt, tāpēc jārūpējas par tiem no agras bērnības. Dr. Jūlijas Katkevičas diennakts zobārstniecībā strādā speciālisti ar daudzu gadu pieredzi tieši bērnu stomatoloģijā.

Izsaki savas domas