Nepareizs sakodiens un kā ar to cīnīties

Teju katrs cilvēks vēlētos sev skaistus un veselīgus zobus. Taču neskatoties uz perfektu mutes dobuma higiēnu un regulāru zobārsta kabineta apmeklēšanu, par šķērsli tam var būt nepareizs sakodiens. Daudzi cilvēki labprāt atbrīvotos no sīš problēmas, taču negrib vairākus mēnešus staigāt ar breketēm. Arī šai problēmai ir mūsdienīgs risinājums – “Airnivol” taisnojošās zobu kapes.

Kas ir “Airnivol” zobu kapes?

“Airnivol” zobu kapes ir unikāla elaineru sistēmas tehnoloģija. Elaineri ir caurspīdīgas noņemamās kapes, kuras tiek lietotas ar mērķi estētiski iztaisnot zobus un tikt pie pareiza sakodiena.

Kādas ir taisnojošo kapju priekšrocības?

Galvenās taisnojošo kāpju priekšrocības ir fakts, ka tās ir praktiski nemanāmas. Atšķirībā no zobu breketēm un pārējiem fiksējamiem aparātiem, tās ir pilnībā caurspīdīgas un tās jebkurā laikā var izņemt ārā. Tās ir nemanāmas smaidot, runājot un pat fotogrāfijās. “Airnivol” kapes neizraisa alerģiju un ir viegli kopjamas, tās neizraisa diskomfortu un neliek pacientam mainīt savus ikdienas paradumus. Tās izceļas ar savu precizitāti un drošību, jo ārstēšanas plāns tiek izgatavots vairāku speciālistu uzraudzībā. Turklāt, atšķirībā no breketēm, kapes nav nepieciešams regulāri regulēt, tāpēc tas ietaupa pacienta laiku, jo nav regulāri jāapmeklē zobārsta kabinets.

Kāds ir kāpju izgatavošanas process?

Pirmās zobārsta vizītes laikā pacientam tiek veikta 3D zobu izmeklēšana. Ar 3D attēla palīdzību ārsts var iegūt detalizētu un maksimāli precīzu žokļa attēlu. Tālāk tiek izgatavots ārstēšanas plāns, pēc kura tiek pasūtītas specializētās zobu kapes. To skaits katram pacientam ir atšķirīgs, jo galvenais to ietekmējošais faktors ir atkarīgs no pacienta sakodiena. Vidēji kapes jāmaina reizi divās nedēļās. Regulāri tās lietojot 22 stundas diennaktī ievērojami uzlabojas sakodiens un zobu estētika. Tās jāņem ārā tikai ēšanas laikā, pēc kuras ieteicams izskalot mutes dobumu un pašas kapes.

Izsaki savas domas