Zobu implanta ielikšana
Zobārstniecības ķirurģijas nodaļa

Zobārstniecības procedūras ar vispārējo anestēziju un sedāciju

Mūsu klīnika piedāvā vispārēju anestēziju un sedāciju, lai padarītu zobu ārstēšanu pēc iespējas ērtāku un bez stresa. Šie pakalpojumi ir īpaši piemēroti pacientiem, kuri izjūt bailes vai trauksmi saistībā ar zobārstniecības procedūrām. Mēs uzskatām, ka jūsu ērtība ir tikpat svarīga kā ārstēšanas kvalitāte, tāpēc piedāvājam šīs metodes, lai jūs varētu justies pilnīgi droši un ērti mūsu klīnikā.

Vispārējā anestēzija

 • Vispārējā anestēzija līdz 1 stundai
  275€
 • Vispārējā anestēzija par katru nākamo stundu
  175€

Vispārējā anestēzija tiek izmantota, lai panāktu dziļu miegu un pilnīgu sāpju izjūtas neesamību procedūras laikā. Tā ir piemērota izvēle pacientiem, kas saskaras ar trauksmi vai bažām pirms zobārstniecības procedūrām, nodrošinot pacienta komfortu un atslābumu.

Sedācija

 • Sedācija līdz 1 stundai
  175€

 • Sedācija, katra nākamā stunda
  135€

Sedācija ir vieglāka vispārējās anestēzijas forma, kurā pacients saglabā spēju reaģēt uz verbālām komandām, bet vienlaikus izjūt mieru un atslābumu. Šis pakalpojums ir ideāls tiem, kuri vēlas mazāk invazīvu pieeju, bet tomēr nepieciešama palīdzība, lai palīdzētu atslābināties procedūras laikā.

JK Diennakts Zobārstniecība

Lielākā daļa mutes dobuma problēmu sākas tieši nepietiekamas zobu higiēnas dēļ.

— Jūlija Katkēviča

Jūsu ērtības un drošības nodrošināšana

Izvēloties vispārējo narkozi vai sedāciju, mūsu speciālisti rūpīgi pārliecināsies par jūsu veselības stāvokli un sagatavos jūs procedūrai, lai nodrošinātu maksimālu drošību un komfortu. Mēs nodrošinām, ka visas procedūras tiek veiktas atbilstoši augstākajiem medicīnas standartiem, izmantojot modernākās tehnoloģijas un metodes. Pēc procedūras mūsu komanda palīdzēs jums atgūt spēkus un sniegs visu nepieciešamo informāciju par atveseļošanās procesu. Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par to, kā sagatavoties savai procedūrai, lūdzu, lejupielādējiet mūsu sagatavošanās rokasgrāmatu.

3 Soļi Līdz Veselīgiem Zobiem

Mēs piedāvājam pārdomātu pieeju jūsu zobu veselībai, nodrošinot pilnīgu aprūpi trīs vienkāršos soļos. Uzziniet, kā mēs varam palīdzēt jums sasniegt un uzturēt ideālu zobu veselību.

Pieraksties

Piesaki vizīti zvanot uz mūsu kontakttālruni vai izmanojot kontaktformu.

Saņem Apstiprinājumu

Saņem pieraksta apstiprinājumu 1-2 dienu laikā.

Ierodies uz Procedūru

Ierodies pie mums norādītajā laikā uz paredzēto procedūru.

Lai pierakstītos uz vispārējo anestēziju vai sedāciju zvani: (+371) 26557021

Mēs esam gatavi nodrošināt jums visērtāko un drošāko pieredzi. Zvaniet mums vai izmantojiet kontaktformu, lai vienotos par vizīti.