Zobu labošana bez sāpēm (Wand STA anestēzija)

Zobārstniecības nozare strauji attīstās. Pēdējo 20 gadu laikā ir parādījusies virkne tehnoloģiju un materiālu, kas padara zobu ārstēšanu ievērojami ātrāku, efektīvāku un nesāpīgāku. Mūsdienās zobu ārstēšana notiek bez sāpēm, pateicoties anestēzijai. Anestēziju arī ir iespējams ievadīt ar minimālu diskomfortu pacientam. Wand STA palīdz ievadīt anestēziju maigi un lēni, praktiski nejūtami.

Wand STA jeb Single Tooth Anestesia ir datorizēta anestētiķa ievadīšanas sistēma. Aparāts regulē anestēzijas līdzekļa padevi, pacients jūt tikai spiedienu, tāpēc diskomforts ir minimāls. Ar iekārtas palīdzību ir iespējams veikt visa veida anetēziju mutes dobumā. Anestēzija tiek veikta ar speciālu datoram pieslēgtu vienreizlietojamu sistēmu. Wand STA galvenā priekšrocība ir tas, ka ar tehnoloģijas palīdzību ir iespējams padarīt nejutīgu konkrētu zobu. Pateicoties savai spējai sasniegt tieši ligamentārus audus, Wand STA anestēzija palīdz izvairīties no tādiem blakusefektiem kā lūpu, vaigu un mēles notirpums.  Pēc procedūras var brīvi runāt un ēst.

Want STA anestēzijas ierīce

The Wand palīdz pārvarēt fobiju no anestēzijas. Bērni nebaidās, jo šļirces un adatas vietā redz pildspalvai līdzīgu galu. Rezultāta zobu ārstēšanas procesu bērns neasociē ar sāpīgu procedūru. Šāds anestēzijas veids ir lieliski piemērots arī grūtniecēm un pacientiem ar hroniskām slimībām, jo ievadītā anestētiķa deva tiek rūpīgi kontrolēta.

Wand STA anestēzija ir mūsdienīgs anestēzijas veids, kas ne tikai nodrošina maksimāli nesāpīgu un precīzu atsāpināšanu, bet arī palīdzēs bērniem pārvarēt bailes no zobārsta apmeklējuma. Mūsu zobārstniecības klīnika augsti novērtē savu pacientu laiku un labsajūtu, tāpēc izmanto mūsdienīgas ārstēšanas tehnoloģijas un metodes.

Izsaki savas domas